Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу постраждалим у Димерську об'єднану територіальну громаду

Tool items

Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу постраждалим у населені пункти Димерської об'єднаної територіальної громади Київської області.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ольга Чайка, сотні іноземних організацій та фізичних осіб допомагають українцям у боротьбі з ворогом, та доставляють до наших міст та невеликих населених пунктів гуманітарну допомогу.

«Спільно з командою зібрали гуманітарну допомогу у столиці та вирушили до деокупованих населених пунктів Київщини. Дорогою ми повністю не могли збагнути той жах і горе, який приніс сюди «руський мір». Після деокупації на територіях залишились вщент знищені житлові будинки та знедолені люди, які пережили жорстоку агресію ворога. Ми доставили постраждалим мешканцям Димерської об'єднаної територіальної громади гуманітарну допомогу, зокрема передали в місцеву лікарню дитяче харчування та засоби особистої гігієни, крім цього привезли продукти харчування та засоби догляду в пансіонат для людей похилого віку, а також в одну зі шкіл, яку наразі переобладнано в гуманітарний штаб. Представники місцевої громади розповіли власні трагічні історії війни, крізь біль вони продовжують відновлювати свої оселі та безперечно вірять в українську перемогу», – зазначила Ольга Чайка.

Депутатка додала, що життя продовжується, але воно вже ніколи не буде таким, як колись. Українці та й увесь демократичний світ ніколи не забудуть жорстокі воєнні злочини росії на території України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»