Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу на Харківщину

Tool items

Депутати Київської міської ради Віталій Павлик та Юрій Сулига доставили гуманітарну допомогу військовим та цивільним людям у Харківській області.

Як зазначив депутат Київської міської ради Віталій Павлик, територіальні громади в Харківській області потерпають від регулярних обстрілів зі сторони російського агресора. Ворог знищує житлові будинки, об'єкти інфраструктури та продуктові магазини.

«Спільно з депутатом Київської міської ради Юрієм Сулигою доставили продукти харчування та товари першої необхідності мешканцям Золочівської селищної об'єднаної територіальної громади на Харківщині. Ми передали продуктові набори, воду та засоби особистої гігієни цивільним, батальйонам територіальної оборони та військовим. Також надали засоби догляду за дитиною сім’ям з немовлятами. У вільний від виконання військових обов’язків час, продовжуємо волонтерську роботу та формуємо нові гуманітарні вантажі, які згодом доставимо в українські населені пункти», – наголосив Віталій Павлик.

Депутат додав, що кожен з нас має свій фронт роботи та невпинно працює задля української перемоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про укладення на новий строк з товариством з обмеженою відповідальністю «РИНОК-1» договору оренди земельної ділянки від 28 січня 2003 року № 62-6-00051 (зі змінами) для реконструкції приринкової площі під тимчасову автостоянку з об'єктами дорожнього сервісу (без права капітальної забудови) на вул. Електротехнічній, 4-а у Деснянському районі м
  • Про передачу громадянину Наришкову Євгенію Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Травневій, 34 у Солом'янському районі міста Києва (672042799)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Якова Гніздовського, 1 (літ. XXVI) у Деснянському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОЛДЕН-ФАРМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (400118797)
  • Про невідкладні заходи забезпечення сталого розвитку м. Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРУМ ЛАГЕРХАУС» земельної ділянки в оренду для реконструкції існуючих будівель для розміщення офісних, торговельних і складських приміщень на вул. Пирогівський шлях, 34 у Голосіївському районі міста Києва (767671443)