Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу до Миколаєва

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко, Олександр Бродський, Ярослав Федоренко та Михайло Наконечний доставили гуманітарну допомогу до Миколаєва.  

Як зазначив депутат Київської міської ради Олександр Бродський, наразі місто та Миколаївська область щоденно потерпають від російських ракетних обстрілів. 

«Військові гідно тримають оборону на півдні, а також вже продумують стратегії звільнення тимчасово окупованих населених пунктів Миколаївщини. Однією з ключових складових деокупації є не лише наступальне озброєння, а й людські ресурси. Тому ми за підтримки Ротарі клубу доставили ліжка для військових», – розповів Олександр Бродський.

За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, наша команда продовжує доставляти гуманітарні вантажі у прифронтові регіони, а також цивільним, які постраждали внаслідок ворожої агресії. 

«Наразі ми знаходимось у Миколаєві та є свідками того, як росія перетворила місто в руїни. Ворог продовжує застосовувати заборонену зброю, тримаючи під прицілом цивільне населення. Днями наша команда мала зустріч з представниками Миколаївської обласної державної адміністрації та військовими, передали борщі та солодощі. Ми віримо, що зовсім скоро все буде Україна», – додала Юлія Ярмоленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки щодо забезпечення фінансування додаткових заходів у сфері соціального захисту та соціального забезпечення в умовах запровадженого в Україні правового режиму воєнного стану
  • Про затвердження «Міська цільова програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб об’єднання співвласників багатоквартирних будинків міста Києва під час підготовки опалювального сезону 2022/2023»
  • Про порушення клопотання перед Головою Верховної Ради України щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Бондаренка Володимира Володимировича
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)