Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу до Миколаєва

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко, Олександр Бродський, Ярослав Федоренко та Михайло Наконечний доставили гуманітарну допомогу до Миколаєва.  

Як зазначив депутат Київської міської ради Олександр Бродський, наразі місто та Миколаївська область щоденно потерпають від російських ракетних обстрілів. 

«Військові гідно тримають оборону на півдні, а також вже продумують стратегії звільнення тимчасово окупованих населених пунктів Миколаївщини. Однією з ключових складових деокупації є не лише наступальне озброєння, а й людські ресурси. Тому ми за підтримки Ротарі клубу доставили ліжка для військових», – розповів Олександр Бродський.

За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, наша команда продовжує доставляти гуманітарні вантажі у прифронтові регіони, а також цивільним, які постраждали внаслідок ворожої агресії. 

«Наразі ми знаходимось у Миколаєві та є свідками того, як росія перетворила місто в руїни. Ворог продовжує застосовувати заборонену зброю, тримаючи під прицілом цивільне населення. Днями наша команда мала зустріч з представниками Миколаївської обласної державної адміністрації та військовими, передали борщі та солодощі. Ми віримо, що зовсім скоро все буде Україна», – додала Юлія Ярмоленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2023 року № 953 «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану» та ведення суспільного діалогу
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.12.2018р. № 242/6293 «Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій на проспекті Перемоги, №73-а у Святошинському районі м. Києва»
  • Про зміну найменування Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:62:033:0024) комунальної власності територіальної громади міста Києва для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Кіото, 5-9 у Деснянському
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:79:364:0067) для будівництва житлового комплексу з об’єктами культурно-побутового, соціального призначення у кварталі, обмеженому вулицями Степана Рудницького, Самійла Кішки, Юлії Здановської, Композитора Мейтуса у Голосіївському
  • Про відмову громадянину Медведєву Богдану Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вешенському, 53 у Деснянському районі міста Києва (469012920)