Депутати Київської міської ради доставили 5 карет швидкої допомоги та товари першої необхідності бійцям, які служать поблизу Бахмута

Tool items

Депутати Київської міської ради Олександр Бродський, Ярослав Федоренко, Віталій Павлик та Юлія Ярмоленко доставили 5 карет швидкої допомоги та товари першої необхідності бійцям, які служать поблизу Бахмута (Донеччина).

Як зазначив депутат Київської міської ради, керівник стрілецької роти 112-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Олександр Бродський, українські добровольці та військовослужбовці мужньо тримають оборону позицій поблизу Бахмута та боронять територію України від окупантів.

«На нульовій лінії фронту безперервно тривають бої з ворогом, який намагається захопити українські території та знищити нашу націю. На Сході України захисники ціною власного життя і здоров’я створили живий щит та не дозволяють окупантам просуватись далі. Щоденно військові та добровольці зазнають бойових травм і потребують невідкладної та негайної медичної допомоги. Спільно з колегами доставили медичний евакуаційний підрозділ у складі п’яти карет швидкої допомоги та 10 бійців, які будуть надавати допомогу та евакуйовувати поранених з поля бою. Також ми передали для інших бригад генератори, продукти харчування та воду. Тримаймося, віримо в ЗСУ і робимо все від нас залежне задля перемоги», – розповів Олександр Бродський.

За словами депутата Київської міської ради Ярослава Федоренка, у цей складний воєнний час на лінії фронту тривають найзапекліші бої, і ми мусимо підтримати та надати всю необхідну допомогу військовим, а також цивільним, які стали жертвами агресії ворога.

У свою чергу депутатка Київської міської ради Юлія Ярмоленко додала, що наразі необхідно концентрувати зусилля та першочергово залучати всі ресурси задля порятунку людей на лінії фронту.

«Саме на Сході та Півдні України відбуваються найбільш активні бойові дії, і хлопцям дуже потрібна підтримка. Наша команда заручилась підтримкою європейських партнерів, а також відповідального київського бізнесу та в черговий раз доставила гуманітарну допомогу для військових, які служать у гарячих точках. Крім цього під час подорожі з міста Бахмут, на околицях якого тривають активні бойові дії, нам вдалось евакуювати біженку пані Надію та пораненого київського водія-волонтера Девіда. Вони попали під ворожий обстріл у час, коли вони виїжджали із Лисичанська. У результаті водій отримав важке поранення ока. Спільними зусиллями ми доставили Девіда до лікарні «Охматдит» і медики вже надають йому кваліфіковану допомогу», – додала  Юлія Ярмоленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)