Депутати Київської міської ради долучились до обговорення питань інклюзивного відновлення

Tool items

Депутати Київської міської ради, члени МФО «Київ – за рівні можливості» Ганна Свириденко, Ганна Старостенко, Марина Порошенко, Євгенія Кулеба, Леонід Ємець та Юлія Ярмоленко сьогодні, 24 жовтня, взяли участь у медійному марафоні: «Рівність у політиці та інклюзивне відновлення».

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ганна Свириденко, марафон став платформою для обговорення основних інструментів дії та можливих перешкод на шляху до реалізації гендерної рівності та інклюзивного відновлення.

«Інклюзивне відновлення – це не тільки про інфраструктуру, а й про людей та їх проблеми, з якими вони стикаються під час війни. Мова йде про задоволення соціальних, психологічних, економічних потреб, які наразі виникають у громаді. Особливий акцент звісно зроблено на допомогу найвразливішим групам населення. Врахування цих всіх аспектів інклюзивного спільного відновлення буде сприяти покращенню життя людей та побудові стійкого та згуртованого суспільства», – наголосила Ганна Свириденко.

За словами Ганни Старостенко, питання інклюзивного відновлення потрібно розглядати як на національному, так і на місцевому рівнях.

«Через велику війну в Україні разюче збільшилася кількість людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, неповних родин. Інклюзивне відновлення, першочергово, має передбачити залучення представників усіх цих соціальних груп до прийняття рішень. Ми готові співпрацювати з усіма стейкхолдерами, включаючи недержавні організації, міжнародні установи та громадськість з метою відновлення країни», – додала Ганна Старостенко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва