Депутати Київради 45 разів повідомили про конфлікт інтересів за перше півріччя 2019 року

КМДА

Tool items

Депутати Київради 45 разів повідомили про конфлікт інтересів за перше півріччя 2019 року 

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції депутати заслухали звіт управління з питань запобігання корупції та контрольно-аналітичної роботи секретаріату КМР за перше півріччя 2019 року. 

Одне з основних завдань управління – опрацювання інформації про вчинення можливих корупційних правопорушень та повідомлень громадян щодо корупційних діянь посадових осіб секретаріату Київради, надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства. 

«Управління веде облік повідомлень про конфлікт інтересів депутатів Київради та посадових осіб секретаріату Київради. За перше півріччя зафіксовано 45 відповідних повідомлень від депутатів Київради під час проведення пленарних засідань та постійних комісій. Також ми проводили перевірку своєчасного подання електронних декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік. Встановлено, що всі депутати Київської міської ради електронні декларації подали вчасно», - зазначив начальник управління з питань запобігання корупції та контрольно-аналітичної роботи Мар’ян Победінський. 

Окрім того, управління веде журнал обліку наданих консультацій. За звітний період було надано 125 роз’яснень щодо декларування, суттєвих змін у майновому стані, антикорупційного законодавства.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)