Депутати комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами вважають необхідним встановити додаткові соціальні гарантії для співробітників Національної поліції України

Tool items

Депутати постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами вважають необхідним встановити додаткові соціальні гарантії для співробітників Національної поліції України.

Про це повідомили під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами, яке відбулось 12 січня.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та зв'язків із правоохоронними органами Олександра Плужника, запропоноване підвищення рівня заробітних плат для співробітників поліції на 10% з 01 лютого 2022 року є недостатнім, що навіть не перевищує рівень поточної інфляції.

«Низька оплата праці стає причиною відтоку кадрів та зниження мотивації працівників поліції, виникає кадровий дефіцит. Зростає кількість звільнень серед патрульних поліцейських. Зокрема, в Києві неукомплектованість працівників Національної поліції – 17,9%, патрульних – 24,8%. Така ж загрозлива ситуація складається і в інших регіонах країни», – зазначив Олександр Плужник.

Депутат наголосив, що зарплати поліцейських мають збільшитись: мінімальна заробітна плата працівника Національної поліції України має становити 22-25 тис. грн, молодшого складу – 18-22 тис. грн, патрульної поліції – 20-22 тис. грн.

«Протягом останніх двох років не було передбачено фінансування задля підвищення грошового забезпечення працівників поліції, а доплати були нерегулярними та недостатніми – це призвело до великої кількості звільнень. Потрібно запровадити додаткові соціальні гарантії для поліцейських та представників їх сімей. Це дозволить повернути престиж служби в поліції, посилить мотивацію до чесної та відповідальної служби на благо громади», – додав Олександр Плужник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)