Депутатський корпус Київради подовжив дію міської цільової програми, яка націлена на впровадження європейських стандартів поводження з тваринами

Tool items

Дію Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами подовжили на 2023 рік.

Таке рішення було прийнято 24 листопада на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 75 депутатами.

Як зазначив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко, популяризація гуманного ставлення до тварин є важливою складовою етичного, культурного та екологічного виховання.

«Ми демократична та цивілізована держава, і наша столиця розділяє європейські цінності щодо гуманного ставлення суспільства до тварин та імплементує сучасні механізми контролю за їх чисельністю. Регулювання та зменшення кількості безпритульних тварин можливе тільки за умови налагодженого контролю за їх чисельністю, реєстрації та стерилізації. Подовження дії міської цільової програми також сприятиме покращенню санітарного стану міста та підвищенню рівня соціальної свідомості власників тварин», – наголосив Тимур Ткаченко.

Директор Департаменту міського благоустрою КМДА додав, що необхідно запобігати жорстокому поводженню з тваринами.

«Найбільш ефективний шлях регулювання чисельності безпритульних тварин, який підтверджений досвідом європейських країн, є комплексний підхід: «Вилов–стерилізація–повернення». Ми використовуємо цей підхід у нашій роботі, а також проводимо інформаційно-просвітницькі заходи з метою підвищення рівня відповідального ставлення до тварин з боку їх власників і суспільства. Наголошую, що за жорстоке поводження з тваринами винні особи несуть адміністративну або кримінальну відповідальність», – додав Тимур Ткаченко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01 червня 2000 року № 141/862 «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Державного агентства лісових ресурсів України щодо недопущення прийняття проєкту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ДМИТРІВСЬКА 82» земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Дмитрівській, 80-82 у Шевченківському районі міста Києва (757881441)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Щусєва, 12-А у Шевченківському районі міста Києва (462413835)