Депутатка Київської міської ради Зоя Ярош передала медичні ліжка трьом геріатричним пансіонатам Дніпропетровської області

Tool items

Депутатка Київської міської ради Зоя Ярош за підтримки іноземних партнерів з Франції передала медичні ліжка трьом геріатричним пансіонатам Дніпропетровської області.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Зоя Ярош, внаслідок повномасштабного вторгнення велика кількість українців була змушена покинути власні домівки задля збереження свого життя та своїх рідних.

«Людей похилого віку було евакуйовано в пансіонати, які знаходяться в більш безпечних регіонах України. Таким чином, геріатричні пансіонати Дніпропетровської області прийняли людей похилого віку з окупованих й особливо небезпечних територій. Наразі ці заклади потребують посилення матеріально-технічної бази у зв'язку зі збільшенням кількості підопічних. Тому за підтримки франко-української асоціації «Тризуб», зокрема її президентки Ганни Генерелюк, передали медичні ліжка до трьох лікарень Дніпропетровської області задля створення комфортних умов для реабілітації постраждалих», – розповіла Зоя Ярош.

Депутатка додала, що в умовах сьогодення ми маємо об'єднувати усі зусилля, щоб якнайшвидше здолати ворога.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі