Депутатка Київської міської ради Мирослава Смірнова за підтримки волонтерів передала гуманітарну допомогу військовим та внутрішньо переміщеним особам

Tool items

Депутатка Київської міської ради Мирослава Смірнова за підтримки волонтерів з Німеччини передала гуманітарну допомогу військовим та внутрішньо переміщеним особам.

За словами Мирослави Смірнової, щоденно співпрацюємо з волонтерами, благодійними організаціями та докладаємо максимум зусиль задля допомоги постраждалим від агресії росії в Україні. 

«У столиці отримали гуманітарний вантаж з Німеччини. Зокрема це медичне обладнання, ліки, засоби догляду за дитиною та харчування, а також засоби для дезінфекції. Отримані засоби будуть розподілені та перенаправлені військовим на передову, внутрішньо переміщеним особам і азовцям, а медичне обладнання буде передано в заклади охорони здоров’я. Наразі вже доставили медичні ліжка в Київський обласний онкологічний диспансер», – розповіла Мирослава Смірнова. 

Депутатка подякувала міжнародному благодійному фонду «Сaritas» за співпрацю з київським БФ «Еcфірь» та підтримку українського народу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі