Депутатка Київської міської ради Дінара Габібуллаєва з робочим візитом відвідала Берлін та Брюссель

Tool items

З метою консолідації міжнародної підтримки світу для України депутатка Київської міської ради Дінара Габібуллаєва з робочим візитом відвідала Берлін (Німеччина) та Брюссель (Бельгія). На форумі Міжнародного демократичного союзу, який відбувся з 26 по 29 червня у Берліні, депутатка виступила перед представниками понад 60 країн світу серед яких були прем’єр-міністри, експрезиденти, міністри та депутати парламентів різних країн.

«Ми повинні перемогти росію і стати кісткою в горлі путіна. Це буде перемога не тільки України, а й усього демократичного світу», — заявила Дінара Габібуллаєвa під час форуму.

Депутатка наголосила на необхідності підтримки України міжнародними партнерами, адже війна триває, і важливо, щоб Західний світ пам’ятав про це, та продовжував надавати військову та гуманітарну допомогу.

На запрошення депутатки Європейського парламенту Лідії Перейри Дінара Габібуллаєвa відвідала Брюссель та виступила на панельній дискусії «Stronger Together: Building a More Sustainable Future». Дискусія відбулась 30 червня за участі президентки Європейського парламенту Роберти Мецоли. До дискусійної панелі було залучено представників з 55 країн світу.

«Я переконана, що потрібно використовувати усі можливі майданчики задля того, щоб фокус уваги міжнарожних партнерів залишався на питанні перемоги України у війні та подальшої відбудови країни. Тисячі українців віддають своє життя за те, щоб жити у вільній та незалежній країні. Щодня вони боряться за демократичні цінності усього світу, тому підтримка Заходу є надважливою», — наголосила депутатка.

Дінара Габібуллаєвa додала, що під час робочої зустрічі з Робертою Мецолою було обговорено ситуацію на лінії фронту, а також можливість подальшої співпраці під час реконструкції зруйнованих у Києві та Київський області будівель.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Братиславській, 12 у Деснянському районі міста Києва (625974474)
  • Про деякі питання діяльності загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 193 з поглибленим вивченням української мови і літератури» Подільського району м. Києва
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (440536446)
  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 11» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про виплату громадянці Даманській Валентині Григорівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку