Депутатка Київської міської ради Дінара Габібуллаєва з робочим візитом відвідала Берлін та Брюссель

Tool items

З метою консолідації міжнародної підтримки світу для України депутатка Київської міської ради Дінара Габібуллаєва з робочим візитом відвідала Берлін (Німеччина) та Брюссель (Бельгія). На форумі Міжнародного демократичного союзу, який відбувся з 26 по 29 червня у Берліні, депутатка виступила перед представниками понад 60 країн світу серед яких були прем’єр-міністри, експрезиденти, міністри та депутати парламентів різних країн.

«Ми повинні перемогти росію і стати кісткою в горлі путіна. Це буде перемога не тільки України, а й усього демократичного світу», — заявила Дінара Габібуллаєвa під час форуму.

Депутатка наголосила на необхідності підтримки України міжнародними партнерами, адже війна триває, і важливо, щоб Західний світ пам’ятав про це, та продовжував надавати військову та гуманітарну допомогу.

На запрошення депутатки Європейського парламенту Лідії Перейри Дінара Габібуллаєвa відвідала Брюссель та виступила на панельній дискусії «Stronger Together: Building a More Sustainable Future». Дискусія відбулась 30 червня за участі президентки Європейського парламенту Роберти Мецоли. До дискусійної панелі було залучено представників з 55 країн світу.

«Я переконана, що потрібно використовувати усі можливі майданчики задля того, щоб фокус уваги міжнарожних партнерів залишався на питанні перемоги України у війні та подальшої відбудови країни. Тисячі українців віддають своє життя за те, щоб жити у вільній та незалежній країні. Щодня вони боряться за демократичні цінності усього світу, тому підтримка Заходу є надважливою», — наголосила депутатка.

Дінара Габібуллаєвa додала, що під час робочої зустрічі з Робертою Мецолою було обговорено ситуацію на лінії фронту, а також можливість подальшої співпраці під час реконструкції зруйнованих у Києві та Київський області будівель.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь