Депутатка Київської міської ради Алла Шлапак долучилась до обговорення механізмів запобігання та протидії домашньому насильству

Tool items

Депутатка Київської міської ради Алла Шлапак взяла участь у тематичному семінарі та  долучилась до обговорення механізмів запобігання та протидії домашньому насильству.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, співголова МФО «Київ – за рівні можливості» Алла Шлапак, проблема домашнього насилля – це надзвичайно серйозний виклик для нашого суспільства, оскільки за статистичними даними кожна третя родина страждає від насильства. 

«Протидія насиллю повинна бути не формальною, а дієвою задля того, щоб гарантувати безпеку людей. За даними минулого року орієнтовно три мільйони дітей стали жертвами або свідками насильства. Цьогоріч ці цифри врази збільшились, оскільки у нашій країні триває війна, і насильство заполонило державу. Водночас проблема домашнього насильства нікуди не зникла, і необхідно з нею боротись. Не можна мовчати та терпіти домашніх тиранів. Найефективніший механізм боротьби з насильством – це публічність і розголос. Наразі перед законодавцями та міською владою стоїть ряд завдань, виконання яких направлені на створення дієвих механізмів протидії та боротьби з домашнім насильством», – зазначила Алла Шлапак.

Депутатка закликала мешканців не залишатись осторонь і байдужими до чужої біди та надати допомогу або поділітись важливою інформацією з тими, кому вона здатна врятувати життя і гідність.

У Києві працює Центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству (вул. Ю. Іллєнка, 20): 
– «телефон довіри» 15-00 зі стаціонарного або (044) 272-15-00 із мобільного;
– фахівці центру надають очні та онлайн-консультації у Skype (dovira1500);
– також за потреби центр надає прихисток у притулках та кімнатах кризового реагування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням доріг Солом’янського району міста Києва
  • Про надання управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про поновлення фізичній особі-підприємцю Філімонову Олександру Віталійовичу договору оренди земельної ділянки від 10 грудня 2012 року № 66-6-00617 (320511014)
  • Про надання Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ОБОЛОНСЬКА 7'Я» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку та прибудинкової території на набережній Оболонській, 7 в Оболонському районі міста Києва (783333397)
  • Про передачу Товариству з обмеженою відповідальністю «ДОЛЯ І КО. ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничо-технологічної бази на вул. Любомирській, 3А у Голосіївському районі міста Києва (314483092)