Депутатка Київської міської ради Алла Шлапак долучилась до обговорення механізмів запобігання та протидії домашньому насильству

Tool items

Депутатка Київської міської ради Алла Шлапак взяла участь у тематичному семінарі та  долучилась до обговорення механізмів запобігання та протидії домашньому насильству.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, співголова МФО «Київ – за рівні можливості» Алла Шлапак, проблема домашнього насилля – це надзвичайно серйозний виклик для нашого суспільства, оскільки за статистичними даними кожна третя родина страждає від насильства. 

«Протидія насиллю повинна бути не формальною, а дієвою задля того, щоб гарантувати безпеку людей. За даними минулого року орієнтовно три мільйони дітей стали жертвами або свідками насильства. Цьогоріч ці цифри врази збільшились, оскільки у нашій країні триває війна, і насильство заполонило державу. Водночас проблема домашнього насильства нікуди не зникла, і необхідно з нею боротись. Не можна мовчати та терпіти домашніх тиранів. Найефективніший механізм боротьби з насильством – це публічність і розголос. Наразі перед законодавцями та міською владою стоїть ряд завдань, виконання яких направлені на створення дієвих механізмів протидії та боротьби з домашнім насильством», – зазначила Алла Шлапак.

Депутатка закликала мешканців не залишатись осторонь і байдужими до чужої біди та надати допомогу або поділітись важливою інформацією з тими, кому вона здатна врятувати життя і гідність.

У Києві працює Центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству (вул. Ю. Іллєнка, 20): 
– «телефон довіри» 15-00 зі стаціонарного або (044) 272-15-00 із мобільного;
– фахівці центру надають очні та онлайн-консультації у Skype (dovira1500);
– також за потреби центр надає прихисток у притулках та кімнатах кризового реагування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг в межах кварталів 40, 44 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (324477370)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 6 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (553444662)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг на Бориспільському шосе, 25 км, в межах кварталу 43 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (646624444)