Депутат Київської міської ради Юрій Федоренко разом з побратимами тримають оборону на харківському напрямку

Tool items

Депутат Київської міської ради, командир 4 роти 128 батальйону 112 Окремої Бригади територіальної оборони міста Києва Юрій Федоренко разом з побратимами тримають оборону на харківському напрямку.

Днями Юрій Федоренко приєднався до телемарафону каналу «Київ» про оборону столиці та України від російських загарбників, і розповів про стан подій на Сході України.

«Харківщина продовжує потерпати від частих артилерійських і ракетних обстрілів. Ситуація в області достатньо складна, але контрольована. За рахунок майстерності наших артелеристів та озброєння, яке надходить від міжнародних партнерів, вдається достатньо ефективно придушувати противника на харківському напрямку», – розповів депутат.

За словами Юрія Федоренка, наразі російсько-українська війна – це не про захоплення територій або геополітичний вплив. Це війна на знищення української нації.

«З перших днів повномасштабного вторгнення країна-агресор насамперед знищує ті об’єкти, які впливають на формування національної ідентичності та культурної приналежності. У той час як обстріли житлових будинків – це інструмент маніпуляції. Таким чином, росія прагне змусити українську владу сісти за стіл переговорів», – зазначив депутат.

Юрій Федоренко додав, що наразі для нас існує лише одна мета – повне відновлення міжнародно визнаних кордонів України включно з Кримом, – і заради неї ми готові боротись до кінця.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь