Депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко разом з олімпійським чемпіоном Олегом Верняєвим відправили 1,5 тонни борошна на Харківщину

Tool items

Депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко разом з олімпійським чемпіоном Олегом Верняєвим відправили 1,5 тонни борошна на Харківщину. 

Як зазначив Ярослав Федоренко, всім українцям необхідно спрямовувати ресурси на підтримку військових та мешканців прифронтових територій. 

«У східних регіонах зростає дефіцит продуктів харчування, оскільки ворог щоденно обстрілює цивільні об'єкти, зокрема й хлібопекарські підприємства. Наразі у Харківській області є гостра потреба в борошні задля випікання хліба для постраждалих цивільних і військових рот. Необхідно рятувати український народ від геноциду, який чинить рф. Тому наша команда спільно з волонтерами сьогодні відправила 1,5 тонни борошна на Харківщину. У кожного свій напрям роботи та окремий так званий фронт протистояння військовій агресії росії», – розповів Ярослав Федоренко. 

За словами Олега Верняєва, у час війни міста України об'єднались задля того, щоб забезпечити усім необхідним східні та південні регіони, які страждають від окупантів. 

«Разом з іншими українськими спортсменами з перших днів війни ми займаємось волонтерською діяльністю – надаємо гуманітарну допомогу військовим і мешканцям прифронтових територій. Наразі отримали запит на борошно, оскільки через постійні обстріли жодне хлібопекарське підприємство у східних регіонах не може повноцінно функціонувати. Об'єднавши усі зусилля, нам вдалось відправити борошно на Харківщину. У цій війні є робота для кожного, потрібно лише ваше бажання. Навіть незначні дії – це внесок у вільну майбутню Україну», – розповів Олег Верняєв.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану