Депутат Київської міської ради Тарас Криворучко передав нові книги в одну з бібліотек мікрорайону «Воскресенка»

Tool items

Депутат Київської міської ради Тарас Криворучко долучився до благодійної акції «Бібліотечний вересень. Книга – коучинг для усієї родини» та передав нові книги в одну з бібліотек Дніпровського району.

За словами Тараса Криворучка, розширення колекції актуальних та сучасних книг сприяє популяризації читання серед мешканців.

«Книга – джерело знань. Наша мова – наша зброя. Вона зберігає і творить Україну. Багато мешканців нашого району приходять до цієї бібліотеки, тут діють різні гуртки, проводяться цікаві зустрічі з авторами, а також виставки. Вважаю за потрібне завжди розширювати бібліотечну колекцію книг, щоб читачам було цікаво сюди повертатись. Тому наразі передав до цієї бібліотеки нові книги. Підвищення рівня привабливості бібліотек є важливою складовою культурного, освітнього і соціального розвитку», – зазначив Тарас Криворучко.  

Депутат додав, що першими нові книги в бібліотеці оглянули п'ятикласники з середньої загальноосвітньої школи №4, які на додачу продемонстрували свої здібності у творчих та пізнавальних вікторинах.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо термінового врегулювання питання стосовно технічного обслуговування та безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БАСТІОН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничого комплексу на вул. Зрошувальній, 15б у Дарницькому районі міста Києва (451439511)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОМПАНІЯ «СЕРВІС» земельної ділянки в оренду для будівництва офісно-житлового центру на вул. Мечникова, 11-А у Печерському районі міста Києва (304490220)
  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 5» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВМ СОЛЮШНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель і громадського будинку на вул. Межигірській, 78, 78 літ. «О», 78 літ. «Ь» у Подільському районі міста Києва (394117662)
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ХАЙ-ТЕК БІЛДІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Максимовича Михайла, 22/1 у Голосіївському районі міста Києва (581341618)