Депутат Київської міської ради Микола Конопелько передав медикаменти до столичних лікарень

Tool items

Депутат Київської міської ради Микола Конопелько передав медикаменти до столичних лікарень.

За словами депутата, з початку війни медичні заклади Києва прийняли багато хворих, евакуйованих з окупованих територій та зон активних бойових дій, які потребують постійного медичного супроводу. Крім цього, внаслідок російсько-української війни значно збільшилась кількість пацієнтів з важкими пораненнями. 

Сьогодні лікарні столиці працюють у режимі наднавантаження. Медичні заклади потребують медикаментів, щоб забезпечити киян і вимушених переселенців якісним своєчасним лікуванням. Ми продовжуємо систематично надавати необхідну гуманітарну допомогу — медикаменти та спеціальне обладнання до закладів охорони здоров'я міста Києва за підтримки іноземних партнерів, зокрема благодійної організації «West Support». Ми і надалі будемо продовжувати тримати оборону на медичному фронті до нашої цілковитої перемоги над ворогом», — зазначив Микола Конопелько.  

Депутат додав, що вдячний лікарям, які невпинно працюють для збереження здоров'я українців і нашої армії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану