Депутат Київської міської ради Богдан Чорній передав медикаменти до Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни

Tool items

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній за підтримки ГО «Українське повітроплавне товариство» передав медикаменти до Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни. 

За словами депутата Київської міської ради Богдана Чорнія, з перших днів війни заклади охорони здоров'я працюють у посиленому режимі та приймають десятки пацієнтів, які постраждали внаслідок повномасштабного військового вторгнення росії. 

«Медичні заклади потребують постійної підтримки задля забезпечення вчасного та якісного лікування великій кількості пацієнтів. Днями завітали до Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни та спільно з ГО «Українське повітроплавне товариство» передали велику кількість антибіотиків та інших необхідних медикаментів для лікування та реабілітації військових, які постраждали внаслідок російської агресії. Крім цього, разом з головним лікарем госпіталю Борисовим Борисом Михайловичем обговорили плани щодо подальшої співпраці, оскільки зараз чекаємо відповіді від іноземних партнерів щодо спеціального медичного обладнання, яке сприятиме підвищенню якості реабілітації», – зазначив Богдан Чорній.  

Депутат додав, що наразі готуємо нову партію ліків, турнікетів, аптечок та інших необхідних речей, які на наступному тижні плануємо передати до ще однієї лікарні Оболонського району.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі