Депутат Київської міської ради Богдан Чорній доставив медикаменти до Київської міської клінічної лікарні №8

Tool items

Депутат Київської міської ради Богдан Чорній доставив медикаменти до Київської міської клінічної лікарні №8.

Як зазначив Богдан Чорній, з початку війни спільно з волонтерами надаємо гуманітарну допомогу медичного спрямування столичним закладам охорони здоров’я.

«Вкотре доставили гуманітарну допомогу до Київської міської клінічної лікарні №8. Зокрема передали бинти, хірургічні шовні матеріали, знеболювальні препарати, антибіотики та інші ліки, які використовують під час хірургічних операції та в період реабілітації. Також поспілкувались з головним лікарем медично закладу, практикуючим хірургом Ігорем Хоменком та обговорили можливі варіанти співпраці, зокрема домовились долучити наших іноземних партнерів з метою отримання сучасного високоякісного обладнання для проведення операцій», – розповів Богдан Чорній.

Депутат додав, що спільно з благодійними організаціями забезпечуємо постраждалих необхідними медикаментами та підтримуємо безперебійність роботу медичних закладів у столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі