Департамент з питань реєстрації запрацює з 4 травня

Будівля Київської міської ради

Tool items

Департамент з питань реєстрації запрацює з 4 травня

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати погодили Положення про Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київради (КМДА).

Передбачається, що Департамент з питань реєстрації запрацює з 4 травня 2016 року.

Новостворений Департамент покликаний реалізовувати функції, передані Києву від Мін’юсту та Державної міграційної служби в процесі децентралізації влади. Таким чином Департамент проводитиме реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень: зокрема права власності; заборони відчуження та арешту нерухомого майна, податкової застави, предметом якої є нерухоме майно. Також Департамент з питань реєстрації забезпечуватиме взяття на облік безхазяйного нерухомого майна; надаватиме відомості з Державного земельного кадастру відповідно до закону та координуватиме діяльність райдержадміністрацій щодо надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб тощо.

Знаходитиметься Департамент з питань реєстрації за адресою вул. Хрещатик, 36. Очолив його Володимир Путій, який з 2013 року був заступником директора Департаменту — начальником управління координації регіональної економічної політики Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (КМДА).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери