Департамент з питань реєстрації запрацює з 4 травня

Будівля Київської міської ради

Tool items

Департамент з питань реєстрації запрацює з 4 травня

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань регламенту та депутатської етики депутати погодили Положення про Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київради (КМДА).

Передбачається, що Департамент з питань реєстрації запрацює з 4 травня 2016 року.

Новостворений Департамент покликаний реалізовувати функції, передані Києву від Мін’юсту та Державної міграційної служби в процесі децентралізації влади. Таким чином Департамент проводитиме реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень: зокрема права власності; заборони відчуження та арешту нерухомого майна, податкової застави, предметом якої є нерухоме майно. Також Департамент з питань реєстрації забезпечуватиме взяття на облік безхазяйного нерухомого майна; надаватиме відомості з Державного земельного кадастру відповідно до закону та координуватиме діяльність райдержадміністрацій щодо надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб тощо.

Знаходитиметься Департамент з питань реєстрації за адресою вул. Хрещатик, 36. Очолив його Володимир Путій, який з 2013 року був заступником директора Департаменту — начальником управління координації регіональної економічної політики Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (КМДА).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022 - 2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 14 липня 2022 року № 4889/4930
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕНТ-КОМПАНІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправної станції на вул. Набережно-Луговій, 8 у Подільському районі міста Києва (485395108)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:85:316:0019), яка перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради для будівництва, обслуговування та експлуатації сервісно-складського комплексу за адресою вул.
  • Про зміну типу та найменування деяких закладів освіти Дарницького району міста Києва
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та відповідності природоохоронному законодавству клопотань Благодійної організації «Благодійний фонд Дніпровського району м. Києва «Київський еколого-культурний центр» щодо організації територій та об'єктів природно-заповідного фонду