Денис Москаль: Необхідно зберегти цінні історичні дуби від знищення

Tool items

З метою збереження цінних історичних екземплярів дубів «Два брати» планують оголосити ботанічною пам’яткою природи місцевого значення.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 28 вересня, під час засідання постійної комісії з питань екологічної політики.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань екологічної політики Дениса Москаля, проєктом рішенням передбачено оголосити ботанічною пам’яткою природи місцевого значення, орієнтовною площею 0,001 га, два дуба черешчатого віком 200 та 300 років, які знаходяться по вул. Чорнобильській, 14 у Святошинському районі.

«Необхідно зберігати цінні історичні екземпляри рослинного світу у столиці. Прийняття даного рішення сприятиме оздоровленню довкілля, поліпшенню екологічного і санітарного стану столиці, матиме високе естетичне та біологічне значення, а також історичну і меморіальну цінність», – зазначив Денис Москаль.

Депутат додав, що «Два брати» – це два дерева дуба черешчатого віком 200 та 300 років, обхват першого дуба складає 4 метри, висота – 30 метрів, а обхват другого дуба – 3 метри, висота – 30 метрів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі насосної станції № 9 на вул. Миколайчука Івана, 19 Б у Дніпровському районі міста Києва (334117899)
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Мілютенка, 7 у Деснянському районі міста Києва (698644162)