Делегація Київської міської ради зустрілась з мером міста Турку Мінною Арве для обговорення співробітництва у туристичній та культурній сферах

Tool items

Депутати Київської міської ради, члени постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, Володимир Андрусишин та Костянтин Богатов зустрілись з мером міста Турку (Фінляндська Республіка) Мінною Арве та провели низку зустрічей з представниками міської влади.

Під час зустрічей підкреслено важливість та зацікавленість у співробітництві між містами, зокрема у сфері туризму та культури. Також презентовано переваги, досягнення та перспективи розвитку міста Турку, пов’язані з отриманням статусу культурної столиці Європи.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, важливо брати до уваги досвід іноземних колег у туристичній та культурній сферах, що безперечно сприятиме розвитку столиці.

«Ми провели зустрічі у південно-західному центрі Фінляндії – місті, яке у 2011 році отримало статус культурної столиці Європи. Це надало потужний поштовх зростанню економіки та розвитку інфраструктури, спричинило справжній культурний та туристичний бум для міста. Надання цього престижного статусу Турку також сприяло переосмисленню ставлення мешканців до власного міста та їхньому активному залученню до реалізації міських політик. Крім того, це привернуло увагу рекордної для міста кількості туристів з усього світу, зробило його головним культурним осередком Фінляндії. Нам важливий досвід міста у сфері культури та туризму, а також заходи, які здійснюються у зв’язку з непростою епідеміологічною ситуацією», – зазначила Вікторія Муха.

«Беручи до уваги, що місто Турку є першою столицею Фінляндії та містом, яке динамічно розвивається, ми зацікавлені у налагодженні двосторонньої співпраці у сферах культури та туризму. Крім того, під час зустрічі було презентовано підсумки розвитку міста Турку після десяти років від моменту отримання статусу культурної столиці Європи. Зокрема, місто отримало у 4,5 рази більше надходжень, аніж здійснило вкладень, потік туристів у 2011 році та подальших роках збільшився, триває реалізація масштабних культурних та інфраструктурних проєктів», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що Київ зацікавлений у наданні місту можливості участі в конкурсі на отримання статусу культурної столиці Європи.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в