Делегація Київської міської ради зустрілась з мером міста Турку Мінною Арве для обговорення співробітництва у туристичній та культурній сферах

Tool items

Депутати Київської міської ради, члени постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, Володимир Андрусишин та Костянтин Богатов зустрілись з мером міста Турку (Фінляндська Республіка) Мінною Арве та провели низку зустрічей з представниками міської влади.

Під час зустрічей підкреслено важливість та зацікавленість у співробітництві між містами, зокрема у сфері туризму та культури. Також презентовано переваги, досягнення та перспективи розвитку міста Турку, пов’язані з отриманням статусу культурної столиці Європи.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, важливо брати до уваги досвід іноземних колег у туристичній та культурній сферах, що безперечно сприятиме розвитку столиці.

«Ми провели зустрічі у південно-західному центрі Фінляндії – місті, яке у 2011 році отримало статус культурної столиці Європи. Це надало потужний поштовх зростанню економіки та розвитку інфраструктури, спричинило справжній культурний та туристичний бум для міста. Надання цього престижного статусу Турку також сприяло переосмисленню ставлення мешканців до власного міста та їхньому активному залученню до реалізації міських політик. Крім того, це привернуло увагу рекордної для міста кількості туристів з усього світу, зробило його головним культурним осередком Фінляндії. Нам важливий досвід міста у сфері культури та туризму, а також заходи, які здійснюються у зв’язку з непростою епідеміологічною ситуацією», – зазначила Вікторія Муха.

«Беручи до уваги, що місто Турку є першою столицею Фінляндії та містом, яке динамічно розвивається, ми зацікавлені у налагодженні двосторонньої співпраці у сферах культури та туризму. Крім того, під час зустрічі було презентовано підсумки розвитку міста Турку після десяти років від моменту отримання статусу культурної столиці Європи. Зокрема, місто отримало у 4,5 рази більше надходжень, аніж здійснило вкладень, потік туристів у 2011 році та подальших роках збільшився, триває реалізація масштабних культурних та інфраструктурних проєктів», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що Київ зацікавлений у наданні місту можливості участі в конкурсі на отримання статусу культурної столиці Європи.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності
  • Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до пункту 4 рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом
  • Про відмову громадянину Стельмашу Роману Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Польовому, 7 у Солом'янському районі міста Києва (340150749)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЕЦБУДСЕРВІС «ЮВЕНТА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Луговій, 85 у Дарницькому районі міста Києва (621313953)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі котельні на вул. Магістральній, 25 у Шевченківському районі міста Києва (241272874)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Львівській, 7/9 у Святошинському районі міста Києва (241304839)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»