Делегація Київської міської ради зустрілась з мером міста Берн Алеком фон Граффенрідом під час робочого візиту до столиці Швейцарії

Tool items

Депутати Київської міської ради, члени постійної комісії з питань екологічної політики Денис Москаль, Вадим Сторожук, Євгенія Кулеба, Юлія Лимар та Ольга Чайка зустрілись з мером міста Берн, віце-президентом Асоціації середніх та малих підприємств Алеком фон Граффенрідом під час робочого візиту до столиці Швейцарії.

Делегація відвідала важливі інфраструктурні підприємства, сміттєпереробний завод EWB, центр утилізації відходів, водоочисні споруди та станцію водопостачання міста.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань екологічної політики Дениса Москаля, важливо брати до уваги ефективні та інноваційні практики європейських колег задля покращення екологічної ситуації Києва.

«Берн показав нам високі стандарти в екологічному поводженні з відходами. Загалом, у Швейцарії циркулює постійна переробка побутових відходів. Завдяки цьому будинки 25% населення Берну опалюються завдяки потужностям інноваційного та високотехнологічного сміттєпереробного заводу. Він працює цілодобово, переробляючи 650 тонн сміття щодня з метою забезпечення потреб мешканців в електроенергії та газі. Тож ми прагнемо, щоб подібні ініціативи з вторинної переробки та культури сортування сміття активно впроваджувались на теренах Києва задля сприяння покращенню екологічної ситуації міста», – зазначив Денис Москаль.

Депутат додав, що важливо формувати екологічну свідомість населення, щоб спільними зусиллями подолати світову екологічну кризу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)