Делегація Київської міської ради зустрілась із керівництвом Конгресу регіональних та місцевих влад Ради Європи

Tool items

Делегація Київської міської ради на чолі з заступником міського голови – секретарем Київської міської ради Володимиром Бондаренком зустрілась із Президентом Конгресу регіональних та місцевих влад Ради Європи Леендертом Вербееком та Генеральним секретарем Конгресу Андреасом Кіфером.

За словами Володимира Бондаренка, з іноземними партнерами було обговорено воєнний стан на території України та пріоритетні напрямки співпраці у подальшому.

«У ході робочих зустрічей було досягнуто певних домовленостей щодо відкриття нових горизонтів міжмуніципальної співпраці в цей складний для України час. Керівництво Конгресу регіональних та місцевих влад Ради Європи запевнило нас у чіткій політичній підтримці нашої держави. Міжнародна демократична спільнота продовжує допомагати в боротьбі з ворогом, оскільки у сучасному світі є неприпустимими військова агресія та тероризм росії, які спричинили геноцид українського народу», – підкреслив заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

Нагадаємо, делегація Київської міської ради учора провела зустріч з депутатами Краківської міської ради (Польща). До складу української делегації входять депутати Київської міської ради: Леонід Ємець, Андрій Вітренко, Денис Москаль, Григорій Маленко та Дмитро Білоцерковець.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням доріг Солом’янського району міста Києва
  • Про надання управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про поновлення фізичній особі-підприємцю Філімонову Олександру Віталійовичу договору оренди земельної ділянки від 10 грудня 2012 року № 66-6-00617 (320511014)
  • Про надання Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ОБОЛОНСЬКА 7'Я» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку та прибудинкової території на набережній Оболонській, 7 в Оболонському районі міста Києва (783333397)
  • Про передачу Товариству з обмеженою відповідальністю «ДОЛЯ І КО. ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничо-технологічної бази на вул. Любомирській, 3А у Голосіївському районі міста Києва (314483092)