Черепаха Тора, яка вижила після обстрілів житлового будинку Оболонського району, вже освоїлась у новому середовищі Київського зоопарку

Tool items

Жовтовуха черепаха Тора, яка вижила після обстрілів житлового будинку Оболонського району, вже освоїлась у новому середовищі Київського зоопарку.

Як повідомили в Київському зоопарку, у березні, через обстріл житлового будинку в Оболонському районі Києва, вибуховою хвилею черепаху викинуло з вікна 2 поверху. Пролетівши кілька десятків метрів, вона впала у траву та вціліла.

«Господарі Тори після втрати житла вирішили передати тварину до Київського зоопарку, де для неї створено комфортні умови. Після повного медичного обстеження тварини, карантинування та необхідних лабораторних досліджень Тора приєдналась до дружнього сімейства водяних черепах. Тепер до її щоденних ритуалів входить плавання у просторому басейні та вигрівання під лампою на спеціальному острівці», — розповіли в Київському зоопарку.

У Київському зоопарку додали, що усі охочі мають можливість познайомитись з Торою та її новими «родичами» у приміщенні Акватераріуму столичного зоопарку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану