Центральний парк культури та відпочинку міста Києва є доступною локацією для проведення концертів у різноманітних музичних форматах

Tool items

Центральний парк культури та відпочинку міста Києва є доступною локацією для проведення концертів у різноманітних музичних форматах з метою збільшення туристичної привабливості міста.

Про це зазначив сьогодні,  19 липня,  генеральний директор Центрального парку культури та відпочинку міста Києва Артем Сауляк.

За його словами, Центральний парк культури та відпочинку – це ідеальна локація для проведення концертів просто неба, де кожен виконавець знайде свого слухача.

«Центральний парк культури та відпочинку – це великий зелений простір (від скляного мосту майже до станції метро «Арсенальна»), який включає багато локацій, де кияни та гості міста можуть проводити вільний час на свіжому повітрі та насолоджуватися прекрасними краєвидами під музичний супровід улюблених виконавців. Провідні музиканти мають змогу виступати в самому серці столиці та презентувати програми як класичної музики, так і сучасні авторські композиції», – зазначив Артем Сауляк.

Генеральний директор нагадав, що, наприклад, нещодавно у Маріїнському парку відбувся концерт симфонічної музики «Дебюссі, Стравінський, Барток», а  серед учасників були представники шести країн: Коста-Ріки, Канади, Колумбії, Ізраїлю, Молдови та Бельгії. А на початку липня у рамках проведення Дня вуличної музики на скляному мосту виступив відомий український діджей TAPOLSKY. Кияни мали змогу насолодитися сходом сонця під його музичні хіти.

«Ми запрошуємо всіх до співпраці щодо проведення концертів,  фестивалів, знакових культурно-мистецьких й музичних подій на території парку», – додав Артем Сауляк.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)