Центральному парку Києва передали в постійне користування 26,7 га землі

Tool items

Центральному парку культури та відпочинку Києва передали в постійне користування 26,7 га землі. Це території парків-пам'яток садово-паркового мистецтва «Хрещатик», «Міський сад» та «Маріїнський».

Таке рішення прийняли 22 квітня на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 95 депутатів.

За словами генерального директора Центрального парку культури та відпочинку міста Києва Артема Сауляка, відповідний проект рішення Київської міської ради був готовий ще в лютому 2016 року, але його узгодження профільною комісією відбулось тільки зараз.

«Завдяки прийняттю цього рішення, парк стане частиною великого столичного туристичного маршруту. А оформлення всіх 26,7 га землі на праві постійного користування за ЦПКіВ дозволить забезпечити якісну експлуатацію, збереження та розвиток паркових зон, а також надасть нові можливості для проведення там культурно-масових заходів», – зазначив Артем Сауляк.

За словами Артема Сауляка, після прийняття Київрадою відповідного рішення ЦПКіВ планує: провести інвентаризацію майна КП «УЗН Печерського району Києва» на паркових територіях, створити службу обслуговування паркових територій і провести тендери на надання послуг з їх обслуговування, створити службу охорони паркових територій, найняти штатного ландшафтного дизайнера та узгодити з громадськістю питання нових ландшафтних пропозицій тощо.

«Ми готуємо комплексну програму, яка дасть парку нове життя. Це буде не тільки культурна складова, сучасна і затребувана, а й креативний підхід до оформлення парку. Просте «підстригання трави» має залишитися в минулому. Наш парк на сьогоднішній день це на 50% зелені насадження, але подивіться, як він відрізняється від європейських аналогів, де практично кожен крок – це природна фотозона. Ми прагнемо до такого формату, і будемо планувати бюджет по-новому, виходячи з сучасних вимог», – повідомив Артем Сауляк.

Довідка. Центральний парк культури та відпочинку Києва був створений у 1949 році, проте як юрособа існує з 1999 року. Засновником цього комунального закладу виступає Київська міська рада.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
  • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
  • Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю «ЮНІКАРГО УКРАЇНА» в поновленні договорів оренди земельних ділянок для будівництва житлового будинку з паркінгом та для організації будівельних робіт на вул. Казимира Малевича, 44, 46 у Голосіївському районі м. Києва
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування гуртожитку на вул. Інженера Бородіна, 4 у Дніпровському районі міста Києва (693334102)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста