Бюджетна комісія Київради підтримала документ, який дозволяє придбати 200 сучасних автобусів

КМДА

Tool items

Бюджетна комісія Київради підтримала документ, який дозволяє придбати 200 сучасних автобусів

Постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку підтримала оновлення автобусного парку столиці. Йдеться про проект договору фінансового лізингу на придбання містом транспортних засобів з ПАТ «АТ «Укргазбанк».

«Сьогодні ми зробили важливий крок до суттєвого оновлення автопарку столиці. Комісія підтримала проект договору фінансового лізингу на придбання містом 200 автобусів великої та особливо великої місткості. Мова про 120 одиниць транспортного засобу, довжиною не менше 12 метрів, та ще 80 одиниць, довжиною 18,5 метра. Автобуси столиця може отримати уже восени, а кошти місто повинно віддати протягом наступних 3,5 років»,  – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков. 

Вартість лізингу – 50,7 мільйонів євро. З урахуванням бюджетних обмежень, фінансовий лізинг на сьогодні є єдиним інструментом оновлення рухомого складу КП «Київпастранс». ПАТ АБ «Укргазбанк», 94,94% акцій якого належать державі, запропоновало найбільш вигідні умови фінансового лізингу, нагадують депутати.

Відтак, Київ придбає сучасні автобуси, повністю пристосовані для обслуговування усіх верств населення. Доля низького рівня підлоги 100%. Салони та кабіни обладнані кондиціонерами, відповідність екологічним стандартам не нижче EURO-5.

Сьогодні зношеність автобусного парку складає 75%. Відповідно до Стратегії розвитку Києва, ця цифра не має перевищувати 25%. За період 2018-2019 років було придбано лише 9 автобусів великої та особливо великої місткості.

Нагадаємо, 12 березня цього року Київська міська рада ухвалила рішення щодо надання згоди КП «Київпастранс» на придбання автобусів у 2020 році у ПАТ «АТ «Укргазбанк». Підтримка бюджетною комісією проекту договору – крок до реалізації закупівлі. 

Також, згідно з рішенням, Департамент транспортної інфраструктури КМДА при подані бюджетних запитів до проектів бюджету міста на 2021-2024 роки – має включати до них потребу в коштах для відшкодування вартості предмета лізингу.

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)