Будівлю Київради підсвітили, щоб привернути увагу до дитячого раку

Tool items

1513

Будівлю Київради підсвітили, щоб привернути увагу до дитячого раку

Київська міська рада долучилася до щорічної всесвітньої акції "Золотий вересень", яка підкреслює проблеми дитячого раку. Протягом двох годин столичну мерію підсвічували золотим кольором, як і інші знакові будівлі по всьому світу: CN Tower в Торонто, Білий Дім у Вашингтоні тощо. 

У міськраді наголосили: мета заходу – привернути увагу до невтішних даних, адже за статистикою, в Україні долають рак менше 50% онкохворих діток. Фахівці наголошують, серед найбільших проблем – відсутність національної стратегії контролю за раковими захворюваннями та обмежений доступ до ліків, оскільки вони дороговартісні й не закуповуються державою. Також потребує вдосконалення система належної підготовки відповідних лікарів-онкологів. 

За даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні щорічно реєструється близько 1000 нових випадків пухлин і лейкозу у дітей у віці до 14 років. Це 10-12 хворих на 100 тисяч дитячого населення. За рівнем захворюваності Україна посідає одне з останніх місць у світі, проте рівень смертності перевищує аналогічні світові показники, що свідчить про суттєві проблеми у виявленні, обліку та наданні медичної допомоги дітям зі злоякісними пухлинами.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»