Богдана Тимощук: Необхідно підвищувати ефективність соціальної допомоги у столиці

Tool items

У Києві планують затвердити міську цільову програму «Турбота. Назустріч киянам» на 2022-2024 роки.

Такий проєкт рішення підтримали на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту, яке відбулося 22 вересня.

За словами депутатки Київської міської ради, заступниці голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Богдани Тимощук, метою міської цільової програми є підвищення соціального захисту окремих категорій малозахищених верств населення, а також розв'язання невідкладних питань матеріально-технічного та соціально-побутового обслуговування киян, які потребують соціальної допомоги та підтримки.

«Проєкт рішення передбачає збільшення різновидів соціальних послуг з метою охоплення якомога більшої чисельності осіб, які потребують соціального захисту. Необхідно впроваджувати додаткові заходи щодо соціальної підтримки громадян. У програмі передбачено здійснення адресної підтримки малозабезпеченим верствам населення – соціально-правової, трудової та медичної реабілітації особам з обмеженими фізичними можливостями. Важливо співпрацювати з громадськими організаціями та разом покращувати систему соціальної допомоги для киян», – зазначила Богдана Тимощук.

Депутатка додала, що прийняття проєкту рішення сприятиме реалізації державної політики соціального захисту окремих категорій малозахищених верств населення міста Києва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про створення Тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та причин зміни термінів будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену на житловий масив Виноградар
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (702091392)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (576939660)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИНЗАВОД» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі та трансформаторної підстанції на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі міста Києва (714410010)
  • Про поновлення приватному підприємству «ІНВЕСТБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 березня 2007 року № 62-6-00387 (зі змінами) (330560885)