Богдан Чорній: У столиці необхідно відновлювати бюветні комплекси

Tool items

У столиці необхідно відновлювати бюветні комплекси з метою забезпечення киян безкоштовною якісною питною водою.  
 
Про це зазначив депутат Київської міської ради, член Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку  Богдан Чорній, відповідаючи на запитання від мешканців.  
 
За словами депутата, відновлення бюветних комплексів створить сприятливі умови для того, щоб кияни мали змогу споживати якісну артезіанську воду. Їх відновлення забезпечить суспільний запит, а вода з них відповідає всім стандартам і нормам.  
 
«Для міцного здоров’я та гарного самопочуття необхідно вживати чисту та живу воду. На жаль, майже вся вода у пляшках береться з водопровідної мережі, проходить систему очищення та пропонується населенню, але вона не є «живою». Водночас не у всіх киян є можливість її купляти, тому виникає суспільний запит на відновлення бюветних комплексів. У Києві вже відбулася інвентаризація всіх недієвих свердловин, та було подано бюджетні запити на їх відновлення. Оскільки кияни повинні мати вільний доступ до чистої питної води», – зазначив Богдан Чорній.   
 
Депутат додав, що до кінця поточного року планується запустити новий бюветний комплекс по вулиці Вишгородській 10, і ще два нові бювети буде відновлено у наступному році, наразі розробляється проєктна документація.
 
На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Богдана Чорнія на запитання щодо відновлення комунального дошкільного закладу по вулиці Попова, впровадження концепції нового Оболонського двору, благоустрою парку «Наталка», а також концепцію міської цільової програми зовнішнього освітлення столиці.
 
З відповідями на запитання можна ознайомитися за посиланням.  
 
Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання будь-якому депутату у коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та поставити своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати нададуть відео-відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)