Близько 5,5 тисяч ліжок у київських медзакладах зможуть розгорнути для прийому хворих на Covid-19

Tool items

Столиця готується до третьої хвилі пандемії Covid-19. Наразі близько 5,5 тисяч ліжок у медичних закладах столиці зможуть розгорнути для прийому хворих на коронавірус.

Про це повідомила сьогодні, 21 липня, заступниця голови Київської міської державної адміністрації, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко.

Заступниця голови КМДА зазначила, що саме керівники лікарень другої хвилі мають підготувати медичні заклади для прийому хворих під час третьої хвилі пандемії.

«Першочергове завдання для нас – перевірити готовність закладів охорони здоров’я до нових викликів. Їх забезпечення централізованим киснем, медикаментами та засобами індивідуального захисту. Ми повинні бути впевненими, що всі госпітальні бази матимуть змогу надавати якісну медичну допомогу як дорослим пацієнтам, так і дітям», – зазначила Ганна Старостенко.

Зокрема, у рамках інспекції Ганна Старостенко відвідала Київську міську дитячу лікарню №1, яка увійшла до другої хвилі госпітальних баз для госпіталізації хворих на Covid-19.

«Нині у лікарні для дітей, хворих на коронавірусну хворобу, визначено 45 ліжок, що повністю забезпечені централізованим киснем. З них – чотири реанімаційних, з апаратами ШВЛ та пульсоксиметрами для надання невідкладної допомоги зі штучної вентиляції легень. Від початку пандемії заклад пролікував 352 дитини, хворих на Covid-19», – розповіла депутатка.

Нагадаємо, у столиці визначено дві хвилі госпітальних баз для прийому хворих на коронавірус: до першої хвилі включено 15 закладів, до другої – ще сім.

Довідка. КМДЛ №1 розрахована на 360 ліжок. За минулий рік у закладі було проліковано майже 9,5 тисячі дітей, проведено 2 728 оперативних втручань, а також проконсультовано понад 20 тисяч дітей у консультативній поліклініці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо термінового врегулювання питання стосовно технічного обслуговування та безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216