Біля Олександрівської клінічної лікарні за кошти інвесторів планують побудувати паркінг з метою забезпечення відвідувачів лікарні паркомісцями

Tool items

Біля Олександрівської клінічної лікарні за кошти інвесторів планують побудувати паркінг з метою забезпечення відвідувачів лікарні паркомісцями. Паркінг буде розташовано по вулиці Шовковичній, 39/1.

Такий проєкт рішення було підтримано сьогодні, 19 жовтня, під час засідання постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

За словами депутатки Київської міської ради, першої заступниці голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Людмили Ковалевської, Київське інвестиційне агентство отримало дозвіл від бюджетної комісії розробити умови конкурсу та передпроєктну документацію задля залучення інвестора.

«У процесі перевірки земельної ділянки було виявлено, що територія придатна для спорудження підземного паркінгу, тому центральну міську клініку було включено до переліку об'єктів, які обов’язково потребують залучення інвестицій. Інвестиції – це великий шанс для розвитку міста. Потрібно залучати інвесторів, з метою реалізації нових проєктів та можливостей для столиці», – зазначила Людмила Ковалевська.

Депутатка додала, що наразі вказаний об'єкт належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та закріплений на праві оперативного управління за Олександрівською клінічною лікарнею.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва