Біля Арки Дружби народів встановили інсталяцію до проєкту «Merman»

Tool items

У Києві біля Арки Дружби народів встановлено інсталяцію до проєкту «Merman», який братиме участь у фестивалі «Burning Man» у США  (штаті Невада). 

Про це повідомив сьогодні, 06 липня, заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський.

За словами заступника голови КМДА, «Merman» – єдиний проєкт з України серед 59, який отримав грант від організаторів фестивалю «Burning Man».

«Інсталяція розмірами 3х3х12 метрів готувалася для участі у цьогорічному заході у США, проте через пандемію його скасували. Організатори фестивалю вирішили все одно встановити «Merman» цього року, та за сприяння міської влади обрали місце в Києві біля Арки Дружби народів. На цій локації інсталяція буде розміщена до 12 липня», – розповів Валентин Мондриївський.

Як зазначила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова, public art може з’являтися в зовсім неочікуваних місцях, радикально змінюючи їх сприйняття, що насправді є однією з ключових задач мистецтва. 

«Показ інсталяції «Merman» – це меседж креативній сфері. Київський Департамент культури КМДА готовий до співпраці з творцями та реалізації їх проєктів. Саме в такій безпосередній взаємодії місто наповниться культурним продуктом якісно нового рівня», – прокоментувала Яна Барінова.

За словами організаторів, «Merman» – проєкт-маніфест подолання будь-яких перешкод. Тому у 2022 році він точно потрапить на фестиваль «Burning Man».

«Кожен день ми робимо вибір. Рухаємося, підтримуємо себе на плаву, іноді йдемо на дно. Залишатися там або продовжувати рухатися далі – виключно наш вибір. Ми так влаштовані, що постійно намагаємося плисти, знайти берег або новий горизонт», – розповіли організатори.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та належного фінансування виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13.05.2021 № 952/993 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 11.04.2005 року № 72-6-00265 (зареєстровано в реєстрі за № 267), укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «МОНАРХ» для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного закладу по вул. Уманська, 8-12 у Солом’янському районі м. Києва
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування стадіону спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови на вул. Княжий