Безкоштовні тематичні екскурсії Києвом тривають кожні вихідні

Tool items

Безкоштовні тематичні екскурсії Києвом тривають кожні вихідні. Екскурсії організовані Управлінням туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації спільно з КП «Київський міський туристично-інформаційний центр».

Цього тижня відбулися прогулянки містом за маршрутами «Київ незламний» та «Київ хрещатий».

Усього екскурсійних маршрутів п’ять. За анонсами можна слідкувати на сторінці Управління туризму та промоцій за посиланням: https://www.facebook.com/kyivtourism/. Екскурсії проводять у вихідні дні за попередньою реєстрацією.

«Київ незламний» – це про історію Києва, який вистояв під час Другої світової війни і сучасного повномасштабного вторгнення росії на територію України, а також про його людей, які допомогли йому це зробити. Під час прогулянки, зокрема, можна подивитися об’єкти, які постраждали під час сучасної війни.

«Київ історичний». Про історію стародавнього Києва, його пам’ятки, архітектуру, про історичний центр міста – Майдан Незалежності та Поділ як історичні «серця» міста. А також про боротьбу українського народу за його свободу та незалежність.

«Київ хрещатий». Про старовинне та сучасне місто, яке багате на культурну спадщину, історію та туристичні атракції. А також про історію людей, які його формували, створювали та будували із давніх-давен і до сьогодні.

«Київ гастрономічний». Про київські смаколики, які з’явилися саме в Києві та стали відомими не лише в усій Україні, але й у всьому світі, а саме: котлета по-київськи, Київський торт, київська перепічка та багато інших. Наприкінці прогулянки всіх охочих пригощають одним із фірмових традиційних напоїв.

«Київ туристичний». Про Київ як одне з найвідоміших туристичних міст України та Європи. Саме у столиці можна побачити найдревніші храми, збережені до наших часів, насолодитися численними зеленими зонами, якими насичене місто, а також дізнатися цікавинки про найвідоміших особистостей міста, які його прославили далеко за межі країни.

Для безпеки учасників на екскурсійних маршрутах передбачені укриття.

Фото: Badahos

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану