Алла Шлапак: Встановлення металодетекторів у школах допоможе підвищити безпеку дітей під час освітнього процесу

Tool items

У столичних школах планують встановити металодетектори з метою підвищення безпеки дітей під час освітнього процесу.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, перша заступниця голови постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Алла Шлапак на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами депутатки, встановлені металодетектори буде інтегровано з інформаційними системами «Безпечне місто» та «Єдина школа».

«Я переконана, що ми маємо переглянути підхід до профілактичної роботи щодо безпеки в навчальних закладах. Необхідно збільшувати фінансування на взаємодію з правоохоронними органами, щоб підвищити безпеку наших дітей під час освітнього процесу. Питання безпеки у навчальних закладах є комплексним, тому встановлення металодетекторів є одним із етапів на шляху до вдосконалення стану безпеки», – зазначила Алла Шлапак.

Депутатка підкреслила, що безпека дітей є пріоритетом у роботі місцевої влади.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі