815 укриттів у Києві підключено до інтернету

Tool items

815 укриттів у Києві підключено до мережі інтернет. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Подати заявку для підключення укриття можна на офіційній платформі або в міському застосунку «Київ Цифровий».

Також міська влада звернулася до виробників та постачальників зарядних станцій для гаджетів із пропозицією долучитись до облаштування цими пристроями станцій метро – для забезпечення киян постійним зв'язком.

Нагадаємо, що загалом у застосунку доступно понад 20 сервісів: від пошуку евакуаційного рейсу до психологічної допомоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану