7 ландшафтних заказників – Київ поповниться новими природоохоронними зонами

Tool items

7 ландшафтних заказників – Київ поповниться новими природоохоронними зонами 
 
Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати оголосили низку ділянок ландшафтними заказниками місцевого значення.
 
Зокрема, відповідний статус отримали ділянки: 
 
1) «Конча-Заспа» території острова Жуків у Голосіївському районі орієнтовною площею 579,9 га. 
2) «Троєщинські луки» площею 381 га, що на території Деснянського району. 
3) «Деснянські луки», велика частина заплави Дніпра на лівому березі в межах Деснянського району, площею  322 га. 
4) «Урочище Церковщина», що розташоване у Голосіївському районі – вздовж вулиці Пирогівський шлях. Має площу 130 га. 
5) «Совська балка» між вулицями Колоскова та Петра Радченка в Солом’янському районі орієнтовною площею 37,23 га. 
6) «Багринова гора» на території Голосіївського району площею 16,8 га. 
7) «Долина річки Коноплянки», біля вулиці Вітряні гори в межах Подільського району розміром 1,4 га.
 
«Кияни хочуть жити в зеленому місті, а не в бетонних джунглях. Саме тому сьогодні низку зелених зон столиці Київрада оголосила ландшафтними заказниками місцевого значення. Це сприятиме оздоровленню довкілля, поліпшенню екологічного і санітарного стану, зростанню туристичного потенціалу Києва, а також розширенню рекреаційних зон для відпочинку киян та гостей столиці. Окрім того, природоохоронний статус допоможе вберегти ці території від недобросовісних забудовників. Адже таким чином місто унеможливлює використання цих земель для забудови та меліорації», - зазначила автор низки рішень щодо створення заказників, депутат Київради Олеся Пинзеник. 
 
Також депутати сьогодні встановили водоохоронну та прибережну захисну смугу Труханового острова у Дніпровському районі міста Києва. І надали статус скверу земельній ділянці в межах вулиці Деміївської та провулку Деміївського в Голосіївському районі міста Києва орієнтовною площею 0,16 га.
-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)