340 дітей з інвалідністю отримали путівки на оздоровлення у 2018 році

Вулиця Воздвиженська

Tool items

681

340 дітей з інвалідністю отримали путівки на оздоровлення у 2018 році

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт про виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» у 2018 році.

Відтак, протягом минулого року Київ видав 340 путівок на оздоровлення дітям з інвалідністю. Також 3805 путівок отримали ветерани війни та праці, люди, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Загалом на соціальний захист жителів столиці, у рамках програми, в 2018 році було направлено майже 2 мільярди гривень.

«Торік більш як 173 тисячі осіб отримали одноразову матеріальну допомогу  до свят. Загальна сума становила 99 мільйонів гривень. Найбільш незахищені верстви населення, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, а це 26 тисяч киян, також одержали фінансову підтримку з боку міста. Тут цифра становить 47 мільйонів гривень. Бачимо, що столиця комплексно підходить до вирішення соціальних питань своїх мешканців», – підкреслив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

«Звісно, значну увагу місто приділило і зараз приділяє киянам-учасникам АТО, їхнім сім’ям та  сім’ям загиблих Героїв Небесної Сотні. Зокрема, торік з бюджету Києва було виділено майже 135 мільйонів гривень  щорічної матеріальної допомоги бійцям антитерористичної операції. Ще 15 мільйонів було спрямовано на надання одноразової матеріальної допомоги членам родин загиблих учасників бойових дій на сході країни та родин Героїв Небесної Сотні. На оздоровлення діток військовослужбовців та киян-учасників АТО місто виділило торік більше 19 мільйонів гривень. Також було компенсовано витрати, пов’язані з лікуванням киян-захисників нашої держави», – зазначив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

Програма «Турбота. Назустріч киянам» і надалі продовжує діяти у столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про виплату громадянці Круть Л. К. матеріальної допомоги за належну для одержання земельної ділянки
  • Про надання у постійне користування земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АКАДЕМІЯ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ» для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (для влаштування об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду до території закладу освіти та виїзду з території
  • Про передачу гаражно-будівельному кооперативу «ТЕРЕМКИ» та обслуговуючому кооперативу «Гаражно-будівельний кооператив «ТЕРЕМКИ-1» в оренду земельних ділянок для колективного гаражного будівництва (вид використання земельної ділянки – для експлуатації та обслуговування гаражів) на вул. Василя Касіяна, 1 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про приватизацію земельної ділянки громадянином Іщенком Олегом Віталійовичем для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на Оболонській набережній, 71 в Оболонському районі міста Києва (688672814)
  • Про приватизацію громадянином Непомящим Олександром Борисовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Редутній, 30 у Печерському районі міста Києва (312834687)