340 дітей з інвалідністю отримали путівки на оздоровлення у 2018 році

Вулиця Воздвиженська

Tool items

929

340 дітей з інвалідністю отримали путівки на оздоровлення у 2018 році

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт про виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» у 2018 році.

Відтак, протягом минулого року Київ видав 340 путівок на оздоровлення дітям з інвалідністю. Також 3805 путівок отримали ветерани війни та праці, люди, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Загалом на соціальний захист жителів столиці, у рамках програми, в 2018 році було направлено майже 2 мільярди гривень.

«Торік більш як 173 тисячі осіб отримали одноразову матеріальну допомогу  до свят. Загальна сума становила 99 мільйонів гривень. Найбільш незахищені верстви населення, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, а це 26 тисяч киян, також одержали фінансову підтримку з боку міста. Тут цифра становить 47 мільйонів гривень. Бачимо, що столиця комплексно підходить до вирішення соціальних питань своїх мешканців», – підкреслив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

«Звісно, значну увагу місто приділило і зараз приділяє киянам-учасникам АТО, їхнім сім’ям та  сім’ям загиблих Героїв Небесної Сотні. Зокрема, торік з бюджету Києва було виділено майже 135 мільйонів гривень  щорічної матеріальної допомоги бійцям антитерористичної операції. Ще 15 мільйонів було спрямовано на надання одноразової матеріальної допомоги членам родин загиблих учасників бойових дій на сході країни та родин Героїв Небесної Сотні. На оздоровлення діток військовослужбовців та киян-учасників АТО місто виділило торік більше 19 мільйонів гривень. Також було компенсовано витрати, пов’язані з лікуванням киян-захисників нашої держави», – зазначив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

Програма «Турбота. Назустріч киянам» і надалі продовжує діяти у столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання безоплатної лікувально-хірургічної стоматологічної допомоги особам із соціально незахищених верств населення у комунальному некомерційному підприємстві «Київська стоматологія» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про передачу громадянці Болотній Ользі Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у провулку Лермонтова 4, 39 у Дарницькому районі міста Києва
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ФЕЛІКСІЯ» договору оренди земельної ділянки від 23 серпня 2005 року № 85-6-00219 (зі змінами)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БД НЕРУХОМІСТЬ» земельної ділянки в оренду для будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному підприємству "МТ КОНСАЛТІНГ" у поновленні договору оренди земельної ділянки від 16.11.2005 № 79-6-00375 (зі змінами) для будівництва, обслуговування та експлуатації комплексу з продажу та обслуговування автомобілів на перетині вул. Михайла Бойчука(Кіквідзе) та Залізничного шосе у Голосіївському районі
  • Про передачу ПАРТНЕРСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРАЙМ РЕНТ ЛП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд громадського призначення на Богуславському узвозі, 3 у Подільському районі міста Києва