340 дітей з інвалідністю отримали путівки на оздоровлення у 2018 році

Вулиця Воздвиженська

Tool items

826

340 дітей з інвалідністю отримали путівки на оздоровлення у 2018 році

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт про виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» у 2018 році.

Відтак, протягом минулого року Київ видав 340 путівок на оздоровлення дітям з інвалідністю. Також 3805 путівок отримали ветерани війни та праці, люди, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Загалом на соціальний захист жителів столиці, у рамках програми, в 2018 році було направлено майже 2 мільярди гривень.

«Торік більш як 173 тисячі осіб отримали одноразову матеріальну допомогу  до свят. Загальна сума становила 99 мільйонів гривень. Найбільш незахищені верстви населення, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, а це 26 тисяч киян, також одержали фінансову підтримку з боку міста. Тут цифра становить 47 мільйонів гривень. Бачимо, що столиця комплексно підходить до вирішення соціальних питань своїх мешканців», – підкреслив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

«Звісно, значну увагу місто приділило і зараз приділяє киянам-учасникам АТО, їхнім сім’ям та  сім’ям загиблих Героїв Небесної Сотні. Зокрема, торік з бюджету Києва було виділено майже 135 мільйонів гривень  щорічної матеріальної допомоги бійцям антитерористичної операції. Ще 15 мільйонів було спрямовано на надання одноразової матеріальної допомоги членам родин загиблих учасників бойових дій на сході країни та родин Героїв Небесної Сотні. На оздоровлення діток військовослужбовців та киян-учасників АТО місто виділило торік більше 19 мільйонів гривень. Також було компенсовано витрати, пов’язані з лікуванням киян-захисників нашої держави», – зазначив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

Програма «Турбота. Назустріч киянам» і надалі продовжує діяти у столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 21.11.2017 № 517/3524 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про погодження призначення Харченка О.В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про безоплатну передачу до комунальної власності територіальних громад сіл, селищ та міст майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва гуртожитку на вул. Польовій, 19/8 у Солом’янському районі міста Києва, включеного до статутного капіталу приватного акціонерного товариства «Трест «Київміськбуд-2»
  • Про закріплення основних засобів за Київською міською радою
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Тютюнника Василя, 56 у Печерському районі міста Києва (616934124)
  • Про відмову громадянці Нестерук Ірині Сергіївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Святошинському районі міста Києва (694650162)
  • Про надання громадянці Неверовській Надії Вікторівні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Садовій, 5б у Солом'янському районі міста Києва (590601425)