29 травня відбудеться фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Tool items

29 травня 2022 року о 12:00 відбудеться онлайн ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Тема цьогорічного фестивалю – «Світ у новому форматі».

У відкритті конкурсу візьмуть участь:

Валентин Мондриївський, заступник голови Київської міської державної адміністрації;
Олена Фіданян, директорка Департаменту освіти і науки міста Києва;
Адам Кохер, директор Палацу молоді імені Юліана Тувіма, м. Лодзь, Польща;
Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України;
та багато інших давніх і нових друзів фестивалю.

Програма фестивального дня:

Інформаційний марафон #ПресвеснаПеремоги (альманах фестивальних зустрічей «Світ у новому форматі»).
Виставка «Україна ― розп’яття». Проєкт Національного музею історії України у Другій світовій війні.
Проєкт «Щоденники війни». (Не)дитячі історії від учасників фестивалю.
#ПресвеснаЮвілейна. Цифрові меседжі фестивалю-конкурсу.
Презентація організаторів та гостей фестивалю.
Нагородження переможців ХХ-го Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Оголошення лауреатів за номінаціями.
«Стань студентом у травні!» Презентація партнерів фестивалю ― закладів вищої освіти, які готують спеціалістів у медіасфері.
«Радимо!» Патріотична кінотека сучасного українського кінематографу.

Звертаємо вашу увагу, що фестиваль проходить онлайн. Відеотрансляція відбуватиметься на ютуб-каналі Київського Палацу дітей та юнацтва 29 травня о 12:00.

Слідкуйте за інформацією на офіційних сторінках у соцмережах:

Facebook-сторінка інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС».
Facebook-сторінка Міжнародного фестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах».
Telegram інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва.

Координатори фестивалю-конкурсу:

Надія Іллюк – керівник ІТА «ЮН-ПРЕС» – (050) 724-71-90; (067) 765-72-03.
Олеся Катрич – тел. (067) 327-06-77, (093) 550-81-41.
Жанна Сташко – тел. (098) 080-28-52.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням доріг Солом’янського району міста Києва
  • Про надання управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про поновлення фізичній особі-підприємцю Філімонову Олександру Віталійовичу договору оренди земельної ділянки від 10 грудня 2012 року № 66-6-00617 (320511014)
  • Про надання Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ОБОЛОНСЬКА 7'Я» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку та прибудинкової території на набережній Оболонській, 7 в Оболонському районі міста Києва (783333397)
  • Про передачу Товариству з обмеженою відповідальністю «ДОЛЯ І КО. ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничо-технологічної бази на вул. Любомирській, 3А у Голосіївському районі міста Києва (314483092)