24 січня у столиці пройде відбір на Київський міський конкурс дитячої творчості "Яскраві діти України"

Tool items

2582

24 січня у столиці пройде відбір на Київський міський конкурс дитячої творчості "Яскраві діти України"

Ти талановитий та мрієш про світову сцену? 24 січня 2018 року, в Колонній залі мерії, пройде відбір на Київський міський конкурс дитячої творчості "Яскраві діти України". Захід відбудеться у рамках міжнародного фестивалю «SUNREMOJUNIOR». Абсолютний переможець «SUNREMOJUNIOR-УКРАЇНА» матиме можливість представити свою країну в світовому фіналі конкурсу в Сан-Ремо. Як зазначають організатори, громадська організація «Яскраві діти України», основна мета такого заходу – популяризувати українську пісню на міжнародній арені. А також розвивати у дітей любов та повагу до мистецтва.

Участь у відборі на міський конкурс можуть брати як дитячі художні колективи, так і солісти-вокалісти.  Вік конкурсантів – від 6 до 15 років.  Учасники повинні представити 2 вокальні твори – українська народна або сучасна після, а також світовий хіт. Вокал – академічний, народний, естрадний, джазовий. Участь у відборі безкоштовна.

Виступ конкурсанта оцінюється за такими критеріями: чистота інтонації, краса тембру і сила голосу; артистизм і виразність; тематика і підбір репертуару; зовнішній вигляд; постановна номеру.

Гала-концерт міського конкурсу пройде 18 лютого.

«Перемога у міському конкурсі дитячої творчості "Яскраві діти України" – це крок до участі в національному заході «SUNREMOJUNIOR-УКРАЇНА». А звідти недалеко і до міжнародного фестивалю в Сан-Ремо. Знаю, як це важливо для маленьких киян. Тому ми як міська влада посприяємо, щоб захід відбувся на найвищому професійному рівні. Щоб і учасникам, і журі, і гостям було комфортно. Додам, що такі заходи дуже важливі і для суспільства та для країни загалом. Вони дозволяють не лише популяризувати українську музику, але і, по-суті, являються складовою національно-патріотичного виховання», – зазначив заступник міського голови-секретар Київської міської ради Володимир Прокопів.

Додаткова інформація та детальні умови участі в конкурсі за посиланням: https://goo.gl/9mWST4

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про створення комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 327 Деснянського району міста Києва»
  • Про відмову громадянину Лазарчуку Віктору Дмитровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. П. Вірського, 32 у Деснянському районі міста Києва (489015819)
  • Про відмову громадянці Балакіній Надії Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаража у пров. Василя Кука, 1 у Дарницькому районі міста Києва (201875608)
  • Про приватизацію громадянкою Оземко Галиною Антонівною земельної ділянки для експлуатації та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Замковецькому, 1 у Подільському районі міста Києва (418285124)