110 років Бессарабському ринку: підприємство поступово стабілізує діяльність в умовах воєнного стану та збільшує кількість покупців

Tool items

Бессарабський ринок розпочав роботу 110 років тому. Комунальне підприємство поступово стабілізує діяльність в умовах воєнного стану і продовжує залучати до торгівлі  безпосередніх товаровиробників, аби забезпечити мешканців столиці якісними та безпечними продуктами харчування.

Сьогодні ринок працює і продовжує традиції якості найкращих столичних продуктів. Він став візитівкою і для іноземних туристів, які хочуть спробувати справжні українські смаколики. За останній місяць кількість відвідувачів Бессарабського ринку подвоїлась, і тенденція до збільшення зберігається. Ринок відкритий і для підприємців, які ведуть торгівлю, та запрошує до співпраці.

Через повномасштабне вторгнення рф та введення воєнного стану Бессарабський ринок не працював у повну потужність із 24 лютого  до 16 квітня 2022 року. Більшість підприємців та орендарів, а також відвідувачів тимчасово виїхали у безпечні місця, частина підприємств, розташованих на Київщині, опинилися під окупацією, що призвело до порушення логістичних зв’язків і припинення постачання товарів. Сьогодні Бессарабський ринок поступово стабілізує діяльність і радий зустрічати покупців у своїх стінах. А для покращення ситуації, що склалася, чекає пропозицій від суб’єктів господарювання щодо продажу на ринку сільськогосподарської продукції.

Нагадаємо, що з 2015 року по 2022 роки на Бессарабському ринку провели відновлювальні роботи фасаду будівлі, замінили покрівельні частини даху, поліпшили торговельні місця, облаштували  місця для фаст-фудів. До повномасштабного вторгнення  рф на Бессарабському ринку планувалися реставраційні роботи.

Варто зазначити, що будівля ринку, яка з 1912 року практично не змінила зовнішнього вигляду попри військові дії і революції, є пам'яткою загальнонаціонального значення, і сьогодні продовжує виконувати свою історичну місію - ринку харчових продуктів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік