Вікторія Муха: Міська влада укріплює міжнародні культурні зв'язки

Tool items

У Києві цьогоріч відбудуться великі культурні заходи з метою розвитку мистецької діяльності та укріплення міжнародних культурних зв'язків.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, відповідаючи на запитання від мешканців.

За словами депутатки, минулого року під час візиту київської делегації до міста Лейпциг було напрацьовано ідеї щодо святкування Днів Лейпцига у Києві задля посилення співпраці між культурними інституціями двох міст. Цьогоріч у столиці з нагоди 60-річчя дружніх відносин між містами заплановано проведення низки культурних подій, однією з основних локацій у рамках святкування Днів Лейпцига у столиці стане кінотеатр «Лейпциг». Також з нагоди відзначення 50-річчя дружніх відносин між містами-побратимами Києвом та Кіото у двох містах у поточному році мають відбутись виступи вихованців балетних студій, науково-практичні конференції щодо збереження та охорони культурної спадщини та інші мистецькі заходи.

«Водночас у Києві відбудеться низка заходів з нагоди вшанування українських видатних діячів культури. Київський міський голова Віталій Кличко підписав Меморандум між Київською міською радою та Всеукраїнським громадським оргкомітетом із відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди. Задля вшанування пам’яті та популяризації творчості великого українського філософа та гуманіста у столиці відбудуться близько 20 подій. Також 100-річчя відзначатиме один із найстаріших музеїв столиці – Національний музей «Київська Картинна Галерея», де протягом року будуть проходити унікальні мистецькі заходи», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка наголосила, що міська влада сприяє розвитку багатьох напрямів сфери культури, адже місто Київ має підтримувати статус культурного осередку країни.

«Цьогоріч сподіваємось, що пандемія, спричинена Covid-19, не завадить проведенню Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», фестивалю «Atlas Weekend», всеукраїнського фестивалю розвитку мотоциклетної культури «MotoOpenFest», а також багатьох інших не менш цікавих фестивалів та подій. Водночас у 2022 році прагнемо повернути на мапу культурних подій Києва фестиваль сучасного мистецтва «ГогольFest». У Києві функціонують понад 70 муніципальних закладів культури – кияни та гості міста протягом року зможуть відвідати низку театральних прем'єр, мистецьких виставок та велику кількість різноманітних культурних та творчих проєктів», – додала Вікторія Муха.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Вікторії Мухи на запитання щодо захисту пам'яток архітектури від знищення, туристичної дестинації столиці, напрямів роботи постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій, а також облаштування зелених зон у Святошинському районі.

З відповідями на запитання можна ознайомитись за посиланням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)