Українські ветерани взяли участь у спортивних змаганнях «Київ Незламний»

Tool items

У столиці для ветеранів відбулись комплексні спортивні змагання «Київ Незламний». Організаторами заходу виступили Федерація стронгмену України спільно з Департаментом молоді та спорту КМДА за підтримки Київського молодіжного центру.

Як зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, спортивна ветеранська спільнота у столиці щороку зростає, і важливо надавати захисникам та захисницям допомогу та підтримку, зокрема організовувати для них фізкультурно-оздоровчі заходи.

«Наші незламні військові демонструють свою стійкість та силу духу, захоплюють та надихають. Вони вкотре доводять, що українці – нація незламних! Спорт є одним з хороших методів адаптації та повторної інтеграції військових у цивільне життя. Понад 200 людей стали учасниками спортивного заходу, зокрема понад 100 бійців змагались у чотирьох видах спорту: веслування на тренажері, жим лежачи, стрільба з луку та стронгмен/інвастронг», – наголосила Юлія Хан.

Директорка Департаменту молоді та спорту КМДА подякувала всім учасникам змагань за участь.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки