У столиці відбувся благодійний концерт на підтримку зелених зон міста

Tool items

За ініціативи ГО «Місто-сад» у «Сквері Небесної сотні», 16 червня, відбувся благодійний концерт з метою збору коштів для облаштування київських скверів, які були створені та підтримуються силами громади.

Депутатка Київської міської ради, керівниця громадської організації «Місто-сад», ініціаторка створення  «Скверу Небесної сотні» Євгенія Кулеба розповіла, що кошти, зібрані під час концерту гурту «Бумбокс», будуть направлені на оплату праці садівника (протягом чотирьох місяців) та витратні матеріали, необхідні для догляду за «Сквером Небесної сотні» – символом Києва і киян, українців, які об’єдналися навколо спільної мети – створення сучасного публічного простору, присвяти Героям Небесної сотні.

Сквер уже тривалий час функціонує як сучасний та динамічний публічний простір – місце проведення конференцій, майстер-класів, концертів, кінопоказів, мистецьких виставок. Всесвітньо відомий португальський митець Алешандре Фарту aka Vhils створив у «Сквері Небесної сотні» масштабний портрет Сергія Нігояна і присвятив його усім героям Майдану.  У 2016 році Сквер вперше в Україні та Східній Європі отримав найпрестижнішу нагороду Європейського конкурсу публічних просторів «Європейська нагорода за урбаністичний публічний простір».

Зараз проходить процес передачі скверу у комунальну власність, щоб забезпечити умови для проведення його повноцінної реконструкції, облаштування та функціонування. А поки що за зеленою зоною доглядатиме садівник.

Крім того, частину коштів, зібраних під час благодійного заходу, буде направлено на облаштування та забезпечення функціонування ще двох скверів – у Дарницькому та Печерському районах.

За словами Євгенії Кулеби, у подальшому планується організувати серію концертів з метою допомогти в облаштуванні скверів у кожному районі столиці та підтримати ініціативи громади міста.

«Ініціатива та підтримка громади у благоустрої київських парків та скверів сприяє підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, а також розвитку зелених зон Києва», — зазначила депутатка.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про створення Тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та причин зміни термінів будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену на житловий масив Виноградар
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (702091392)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (576939660)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИНЗАВОД» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі та трансформаторної підстанції на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі міста Києва (714410010)
  • Про поновлення приватному підприємству «ІНВЕСТБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 березня 2007 року № 62-6-00387 (зі змінами) (330560885)