У столичних бібліотеках організовують заходи арт-терапії для малечі та психологічної підтримки для їх батьків

Tool items

У бібліотеці №115 Деснянського району міста Києва проходять заходи арт-терапії для малечі та психологічної підтримки для їх батьків задля подолання тривоги та наслідків стресу в умовах війни.

За словами заступниці голови Київської міської державної адміністрації, депутатки Київської міської ради Ганни Старостенко, у цей важкий для нашої країни воєнний час необхідно надавати комплексну психологічну допомогу дітям та дорослим, оскільки надважливо захистити та відновити ментальне здоров’я кожного громадянина.

«Діткам зараз дуже непросто, тому ми маємо знайти в собі сили та можливості підтримати їх. Одним із наших завдань у цей воєнний та небезпечний час є турбота про психоемоційний стан дітей та їх батьків. Дітям складно описати словами свої емоції та страхи, тому заняття арт-терапії вкрай влучно допомагають подолати негативні емоції та переживання. Крім цього наші фахівці надають психологічну допомогу дорослим, оскільки через нестабільний емоційний стан доволі важко бути уважними до потреб дитини. Наша команда одночасно допомагає дітям та їх батькам задля забезпечення емоційної стабільності та благополуччя в сім'ях. Спільними зусиллями ми зможемо подолати страхи та тривогу, які спричинила війна», – розповіла Ганна Старостенко.

Заступниця голови Київської міської державної адміністрації додала, що захист ментального здоров’я дітей та дорослих є запорукою здорового майбутнього нації та нашої країни.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ