У середу відбудеться засідання постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами

Tool items

Засідання постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами відбудеться у середу, 17 березня, у каб. 514 (вул. Хрещатик, 36, 5-й поверх).

Початок засідання – об 11:00.

Онлайн трансляція засідання буде забезпечена на офіційному сайті Київської міської ради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (729558015)
  • Про надання громадянину Коробці Євгенію Анатолійовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Московському, 11 у Солом'янському районі міста Києва (719205015)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (390104986)
  • Про надання комунальному некомерційному підприємству «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування відділення № 14 на вул. Олекси Тихого, 89 у Солом’янському
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (595053336)