У Київраді узагальнили прозиції щодо нових правил розміщення реклами в столиці

Будівля Київської міської ради

Tool items

692

У Київраді узагальнили пропозиції щодо нових правил розміщення реклами в столиці

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами депутати розглянули та узагальнили пропозиції і рекомендації громади, операторів ринку та профільних комісій Київради щодо внесення змін до Концепції розвитку зовнішньої реклами у столиці.

Відповідно до запропонованих змін, місто поділять на 5 форматних зон: від нульової у центрі – де реклами не буде взагалі, до четвертої – де можливе розміщення рекламних носіїв різного формату.

«Розглядаючи всі пропозиції, ми одразу взяли за правило: компромісів щодо безпеки учасників руху в місті не буде. Тож до нульової зони віднесений не тільки історичний центр, як це пропонувалося спочатку, але й транспортні розв’язки, перехрестя, шляхопроводи, мости, низка центральних парків, бульварів тощо», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами Олексій Окопний.

Також пропонується заборонити розміщення рекламних носіїв: на пішохідних і велосипедних доріжках, алеях, розподільних смугах шириною менше 2 метрів. Для ключових об’єктів транспортної інфраструктури (розв’язок, переходів, мостів, зупинкових комплексів, дорожніх знаків, залізничних переїздів) визначений радіус, в якому заборонено розміщення рекламних засобів. Також вони не повинні перешкоджати пішохідному руху та перекривати знаки дорожнього руху, розміщуватись у місцях концентрації ДТП тощо.

Нові правила включатимуть, серед іншого, уточнення дозволених і заборонених форматів конструкцій і їхніх розмірів, схеми розміщення реклами на території міста. Крім того, для кожного формату рекламного засобу визначено власний радіус «впливу», на який не може накладатися зона розташування іншого формату.

Відповідні пропозиції депутати ще мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання заборгованості перед ПАТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"
  • Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва ділянок автомобільних доріг загального користування державного значення
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 05.09.2014 № 55/55 "Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва"
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» Кібі В. М.
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної ради України щодо внесення змін до законодавства України
  • Про створення парку відпочинку «Осокорки» у Дарницькому районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року № 844/7080 «Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури»
  • Про питання приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва, що належить до об’єктів малої приватизації
  • Про внесення доповнення у додаток до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2017 року № 702/3709 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 травня 2018 року № 834/4898 «Про питання заборгованості перед ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»