У Києві планують затвердити перелік об'єктів малої приватизації

Tool items

У Київській міській раді планують затвердити перелік об'єктів малої приватизації, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києві та підлягають приватизації.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 06 грудня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань власності Михайла Присяжнюка, потрібно затвердити перелік об'єктів малої приватизації з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку та виконання завдань щодо надходжень до бюджету міста Києва.

«Необхідно ефективно розпоряджатися комунальним майном та оптимізувати структури комунальної власності. Затвердження переліку забезпечить виконання запланованих надходжень до бюджету міста Києва. З огляду на загальну тенденцію та реальну результативність проведення електронних аукціонів Департамент комунальної власності м. Києва на підставі звернень та пропозицій сформував перелік об’єктів малої приватизації. Загалом він включає понад 150 об'єктів, які практично готові до приватизації, зокрема стосовно більшості з них зареєстровано право власності. Це надасть можливість у найкоротший термін здійснити підготовку до продажу», – зазначив Михайло Присяжнюк.

Депутат додав, що наразі прогноз надходжень до спеціального фонду бюджету міста Києва від приватизації складає 300 млн грн, у разі затвердження депутатами Київської міської ради запропонованого переліку, ця сума надійде до бюджету в наступному році – це дасть можливість надавати послуги соціального характеру, проводити ремонти у дитячих садках та школах.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Тітєву Владиславу Сімеонову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва на вул. 71-ій Садовій у Дарницькому районі міста Києва (406014620)
  • Про надання громадянину Клабукову Дмитру Олександровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (656550111)
  • Про надання громадянину Завертайлу Миколі Миколайовичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Назарія Яремчука, 41 у Голосіївському районі міста Києва (201894886)
  • Про відмову громадянину Чалому Павлу Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (471017719)
  • Про відмову громадянці Шугайло Ніні Микитівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Якова Качури, 89 у Святошинському районі міста Києва (464011043)