Депутатка Київської міської ради Ольга Чайка спільно з волонтерами доставила гуманітарну допомогу на Київщину

Tool items

Депутатка Київської міської ради Ольга Чайка спільно з волонтерами доставила гуманітарну допомогу в селище міського типу Калита на Київщині.

За словами Ольги Чайки, гуманітарний вантаж мешканцям Київщини було оперативно сформовано на прохання волонтерки Олени, яка родом з Калити.

«Так ми зібрали засоби гігієна для дорослих та дітей, продукти харчування, верхній одяг для дітей, ковдри та дитячі візочки, які відправили мешканцям Калитянської громади. Невдовзі керівництво об’єднаної територіальної громади передасть отримані товари старостам сіл, які адресно доставлять гуманітарну допомогу постраждалим від російської агресії селянам, внутрішньо переміщеним особам та соціально незахищеним мешканцям», – наголосила Ольга Чайка.

Депутатка додала, що спільно з волонтерами та благодійними організаціями консолідуємо зусилля та щоденно наближаємось до української перемоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)